Zdeněk Götz - Kytice v tmavém pozadí

Olej na sololitu, 97x43 cm, signováno vlevo dole Z. Götz, rám.

1935, Hradec Králové
Žák SUPŠ v Uherském Hradišti. Ve své tvorbě se zabývá převážně krajinomalbou. Nejraději maluje široká krajinná pásma rovin a zvlněných pahorkatin. Vystavoval v Opavě a Liptovském Mikuláši.

Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.

1984. Kytice v tmavém pozadí
Dražba ukončena:26.03.2015 19:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč