Olej na sololitu, 97x43 cm, signováno vlevo dole Z. Götz, rám.
1935, Hradec Králové
Žák SUPŠ v Uherském Hradišti. Ve své tvorbě se zabývá převážně krajinomalbou. Nejraději maluje široká krajinná pásma rovin a zvlněných pahorkatin. Vystavoval v Opavě a Liptovském Mikuláši.
Pozn.: Rám poškozen. Vzadu štítek se jménem autora a názvem díla.