Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole Zdeněk Fiala, rám. 1917, Praha Žák AVU (1934-1939). Syn malíře Josefa Fialy. Vystavoval ve Zlíně, Pardubicích, Poličce a Hlinsku.