Zdeněk Fiala - Na Vysočině

Olej na plátně, 73x100 cm, signováno vpravo dole Zdeněk Fiala, rám.

1917, Praha
Žák AVU (1934-1939). Syn malíře Josefa Fialy. Vystavoval ve Zlíně, Pardubicích, Poličce a Hlinsku.

1897. Na Vysočině
Dražba ukončena:28.01.2015 21:53:37
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč