Zdena Marschalová

23945. Sedící žena

popis: Akvarel, 42x62 cm. Signováno vlevo dole Marschalová. Rám, plexisklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 01.11.2018 21:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 01.11.2018 14:11:52 4538
500 Kč 28.09.2018 14:23:22 831