Zdena Marschalová - Akt

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x68 cm. Signováno vlevo dole Marschalová. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen.

128922. Akt
Zbývá:4 dnů, 5 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:06:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč