Zbyšek Sion

35832. Postava

popis: Litografie, 32x23 cm. Signováno vpravo dole tužkou Z. Sion 93. Volný list.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč

dražba ukončena: 16.10.2019 20:33:49

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 800 Kč