Litografie, 32x23 cm. 57/110. Signováno vpravo dole Z. Sion 95. Volný list.
o autorovi: 1938
Malíř, grafik. Studoval na brněnské Vyšší škole uměleckých řemesel u J. Braunera a O. Zeminy, dále na AVU v Praze u J. Vodrážky, J. Horníka a K. Součka. Velký vliv na něj měli jeho současníci kolem připravované skupiny Konfrontace. Patří mezi představitele české strukturální abstrakce a imaginativní a iluzivní malby. Po r. 1989 byl jmenován docentem v ateliéru malby na AVU. Jeho práce jsou zastoupeny ve všech významných českých galeriích, také v Německu a v Itálii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 700 000 Kč