Zbyněk Slavíček - VSM 11

Olej na plátně, 100x100 cm. Monogramováno vpravo dole Z. S. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 109 cm

o autorovi: 1932, Praha - 2012

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč

vydraženo velký formát
Zbyněk Slavíček
101483. VSM 11
Dražba ukončena:28.09.2023 20:23:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč