Olej na plátně, 85x90 cm. Monogramováno vpravo dole ZS. Rámováno.
Pozn.: Vzadu razítko Dejvická galerie.
Nejdelší strana: 95 cm
o autorovi: 1932, Praha - 2012
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč