Akryl na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Bezecný 2024. Nerámováno.
Nejdelší strana: 100 cm
o autorovi: 1955
Malíř. Vystudoval ČVUT. Výtvarné práci se věnuje od r. 2019 – maluje a vystavuje. Používá techniky akvarelu na papíře a akrylu na plátně. Jeho převažujícími tématy jsou města (New York, Evropa), a jako protiváha také zvířata a příroda. Je majitelem prodejní galerie Bezecný v Ostravě.
Výstavy : 2023 Paskov Panský pivovar
2023 Ostrava Poruba COKAFE
2023 Hlučín - Dům kultury
2023 Vratimov - Dům kultury
2023 Ostrava - Vinný sklep U Mostu
2022 Frýdlant nad Ostravicí,
2021 Bratislava - BC Kerametal
2020 listopad -prosinec Ostrava Denisova
2020 prosinec-leden Bratislava - Mercury