Zbyněk Bezecný - Columbus Circle

Akryl na plátně, 100x70 cm. Signováno vpravo dole Bezecný 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1955
Malíř. Vystudoval ČVUT. Výtvarné práci se věnuje od r. 2019 – maluje a vystavuje. Používá techniky akvarelu na papíře a akrylu na plátně. Jeho převažujícími tématy jsou města (New York, Evropa), a jako protiváha také zvířata a příroda. Je majitelem prodejní galerie Bezecný v Ostravě.

Výstavy : 2023 Paskov Panský pivovar

2023 Ostrava Poruba COKAFE

2023 Hlučín - Dům kultury

2023 Vratimov - Dům kultury

2023 Ostrava - Vinný sklep U Mostu

2022 Frýdlant nad Ostravicí,

2021 Bratislava - BC Kerametal

2020 listopad -prosinec Ostrava Denisova

2020 prosinec-leden Bratislava - Mercury

112351. Columbus Circle
Dražba ukončena:03.03.2024 20:24:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč