.. - závěs - brož s kamejí, stříbro 800/1000, čistá hmotnost 5,10 g, hrubá hmotnost 13,10 g

Stříbro, Neznačeno.

Stav: Bez poškození

Pozn.: Přiložena výdejová boleta a osvědčení Puncovního úřadu.

4 x 3,5 cm.

..
91835. závěs - brož s kamejí, stříbro 800/1000, čistá hmotnost 5,10 g, hrubá hmotnost 13,10 g
Dražba ukončena:15.03.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč