západoevropský malíř 18.-19. století - Jeskyně alchymisty

Olej na dřevě, 31x23 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 44 cm

Olejomalba od západoevropského malíře 18.-19. století zobrazuje alchymistu, který se nachází v jeskyni a je obklopen tvory, kteří zaplňují obrazový prostor. Barevnou kompozici určují teplé odstíny okru, které jsou osvětleny světlem pronikajícím do jeskyně na levé straně kompozice. Jedná se o jednoznačně kvalitní umělecké dílo, jehož hodnota zcela jistě značně stoupne po určení autorovy identity.

západoevropský malíř 18.-19. století
100283. Jeskyně alchymisty
Dražba ukončena:30.08.2023 20:38:42
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč