Západní Evropa 17. století - Klečící anděl

Pozlacená dřevořezba. Výška 54 cm.

Pozn. Mírně poškozeno.

vydraženo top
Západní Evropa 17. století
92957. Klečící anděl
Dražba ukončena:26.04.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč