Zahradník - Vrby u zimního potoka

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Zahradník, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Zahradník
16968. Vrby u zimního potoka
Dražba ukončena:01.03.2018 21:32:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč