Yvette Branz - Tajemná žena

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Y. Branz 23. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát autorky díla.

Nejdelší strana: 70 cm

Yvette Branz
114280. Tajemná žena
Dražba ukončena:25.04.2024 21:10:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč