Yvette Branz - Stíny květu

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole I.K. Branz 2021. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát autorky díla.

Nejdelší strana: 60 cm

certifikát
Yvette Branz
119410. Stíny květu
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:12:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 30.06.2024 21:09:04 14522