Nejdelší strana: 70 cm
Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Yvette Branz. Nerámováno.
o autorovi: Česka malířka žijící v zahraničí. Její obrazy jsou známy nejen v ČR ale i po celém světě. Přestože vystavuje především v zahraničí, její tvorba byla prezentována také na několika výstavách v České republice. Specializuje se na originální a emotivní obrazy, které přitahují pozornost sběratelů a milovníků umění. Díky svému unikátnímu stylu a mezinárodnímu věhlasu nachází její práce své místo v soukromých i veřejných sbírkách.