Yvette Branz - Dáma v klobouku

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Yvette Branz. Nerámováno.

Yvette Branz
128764. Dáma v klobouku
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:28.11.2024 21:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč