Yvette Branz - Půlnoční stín

Olej na plátně, 60x40 cm. Monogramováno vpravo dole Y. B. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: Česka malířka žijící v zahraničí. Její obrazy jsou známy nejen v ČR ale i po celém světě. Přestože vystavuje především v zahraničí, její tvorba byla prezentována také na několika výstavách v České republice. Specializuje se na originální a emotivní obrazy, které přitahují pozornost sběratelů a milovníků umění. Díky svému unikátnímu stylu a mezinárodnímu věhlasu nachází její práce své místo v soukromých i veřejných sbírkách.

Yvette Branz
130911. Půlnoční stín
Zbývá:13 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.12.2024 22:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč