Olej na plátně, 32x23 cm, signováno vlevo dole V. Bobrov, rám.
Pozn.: Vzadu dedikace knížeti Golicynovi na milou památku V. Bobrov. Dedikace je z roku 1880. Přiložen znalecký posudek akademické malířky Dominiky Machačové. Rám mírně poškozen. Obraz pochází z kvalitní pražské sbírky zaměřené na ruské umění. Dílo získal původní majitel v období První republiky.