Olej na překližce, 35x50 cm, signováno vpravo dole Al. Kalvoda, rám.
1875, Šlapanice u Brna - 1934, Běhařov u Klatov
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.