Vincenc Beneš - Kytice v malovaném džbánku

Olej na plátně, 75x58 cm, signováno vlevo nahoře V. Beneš, rám.

1883, Velké Lišice u Chlumce nad Cidlinou - 1979, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3285. Kytice v malovaném džbánku
Dražba ukončena:26.11.2015 19:09:14
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:45 000 Kč