Thiele - Na dvorku

Olej na překližce, 50x60 cm, signováno vpravo dole Thiele, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba zašpiněna a mírně poškozena.

2847. Na dvorku
Dražba ukončena:01.10.2015 19:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 11.07.2015 3:24:45 238