Jan Trampota - Bárky na pobřeží

Litografie, 34x44 cm, signováno vpravo dole Trampota 1931, rám, pasparta, zaskleno.

1889, Žižkov - 1942, Poděbrady

Pozn.: Pasparta částečně překrývá signaturu.

2839. Bárky na pobřeží
Dražba ukončena:01.10.2015 19:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč