Oldřich Kulhánek - Soubor 4 grafických listů

Všechny signovány vpravo dole Kulhánek, rám, pasparta, zaskleno.

1940, Praha

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

2832. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:01.10.2015 19:26:58
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč