Karel Sládek - Strossmayerovo náměstí

Olej na překližce, 25x36 cm, signováno vlevo dole Sládek, rám.

1952, Praha
Student SUPŠ v Praze (1968-1972). Poté se učil na AVU (1973-1979). Věnuje se malbě, kresbě, ilustraci, užité grafice a plastice s figurativními náměty.

2830. Strossmayerovo náměstí
Dražba ukončena:01.10.2015 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč