S.G. Maran - Pivoňky

Olej na plátně, 46x50 cm, signováno vpravo dole S.G. Maran, rám.

1886, Brno - 1983
Grafik a malíř, který se zaměřoval na pražské motivy. Věnoval se krajinomalbě.

Pozn.: Rám poškozen. Malba poškozena.

2822. Pivoňky
Dražba ukončena:30.09.2015 22:02:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč