Viktor Alexejevič Bobrov - Portrét dívky

Olej na plátně, 32x23 cm, signováno vlevo dole V. Bobrov, rám.

Pozn.: Vzadu dedikace. Přiložen znalecký posudek akademické malířky Dominiky Machačové. Rám mírně poškozen. Obraz pochází z kvalitní pražské sbírky zaměřené na ruské umění. Dílo získal původní majitel v období První republiky.

2645. Portrét dívky
Dražba ukončena:30.09.2015 19:07:00
Vyvolávací cena:45 000 Kč
vydraženo za:65 000 Kč