středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Kartářka

Olej na plátně, 69x56 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
2661. Kartářka
Dražba ukončena:30.09.2015 19:18:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč