Gustav Macoun - První sníh

Olej na kartonu, 24x29 cm, signováno vpravo dole G. Macoun, rám.
Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

1892, Praha - 1934, Praha

2981. První sníh
Dražba ukončena:01.10.2015 21:24:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč