22x28 cm, nesignováno, značeno Original - Radirung von Max Liebermann, rám, zaskleno.
1847,Berlín - 1935,Berlín
Německý malíř a grafik. Studoval u Carla Steffecka. Později se vzdělával na umělecké škole ve Výmaru. Jeho hlavními tématy byl portrét, pracující lid a život buržoazie.
Pozn.: Rám poškozen. Na papíře skvrny.