Max Liebermann - Badende jungen

22x28 cm, nesignováno, značeno Original - Radirung von Max Liebermann, rám, zaskleno.

1847,Berlín - 1935,Berlín
Německý malíř a grafik. Studoval u Carla Steffecka. Později se vzdělával na umělecké škole ve Výmaru. Jeho hlavními tématy byl portrét, pracující lid a život buržoazie.

Pozn.: Rám poškozen. Na papíře skvrny.

2907. Badende jungen
Dražba ukončena:01.10.2015 20:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč