Wünsch - Potůček v krajině

Olej na kartonu, 41X31 cm. Signováno vpravo dole Wünsch. Rám, pasparta.

Stav: Rám mírně poškozen.

72213. Potůček v krajině
Zbývá:5 dnů, 2 hodin
Konec dražby:23.01.2022 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč