Willy Horný

60752. Stromy v poli

popis: Olej na plátně, 65x100 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rámováno.

o autorovi: 1933 - 1982
Narodil se v Orli u Chrudimi. Vystudoval Státní grafickou školu v Praze. Věnoval se malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 13 000 Kč