Willy Horný - Stromy v poli

Olej na plátně, 65x100 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rámováno.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
60752. Stromy v poli
Dražba ukončena:30.06.2021 20:26:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč