Willy Horný - Pohled na lom

Kresba, 32x40 cm. Signováno vlevo dole W. Horný 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
72324. Pohled na lom
Dražba ukončena:09.02.2022 20:23:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč