Kresba, 32x40 cm. Signováno vlevo dole W. Horný 68. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1933 - 1982
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč