Willy Horný - Pohled na lom

Kresba, 32x40 cm. Signováno vlevo dole W. Horný 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1933 - 1982
Narodil se v Orli u Chrudimi. Vystudoval Státní grafickou školu v Praze. Věnoval se malbě i grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
72324. Pohled na lom
Zbývá:22 dnů, 3 hodin
Konec dražby:09.02.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 14.01.2022 19:53:48 5926
500 Kč 14.01.2022 1:12:15 8737