Willy Horný - Motiv z Prachovic

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole W. Horný. Rámováno.

Nejdelší strana: 115 cm

o autorovi: 1933 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 44 000 Kč

Willy Horný
152386. Motiv z Prachovic
Zbývá:16 dnů, 9 hodin
Konec dražby:28.01.2026 20:35:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč