Willi Nowak - Zátiší se džbánem, rybou a ovocem

Olej na plátně, 50x61 cm, signováno vpravo dole Willi Nowak, rám.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

12729. Zátiší se džbánem, rybou a ovocem
Dražba ukončena:21.09.2017 21:59:13
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:13 000 Kč