Willi Nowak - Jezdecký kůň

Akvarel, 36x45 cm. Papír adjustován na kartonu. Signováno vpravo dole Willy Nowak.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

16045. Jezdecký kůň
Dražba ukončena:14.02.2018 20:10:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč