Willi Nowak - Přítelkyně

Olej na plátně, 50x67 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

46430. Přítelkyně
Dražba ukončena:25.06.2020 19:28:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč