Willi Nowak - Koupání

Litografie, 27x33 cm, signováno vpravo dole V. Nowak, rám, zaskleno.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

8125. Koupání
Dražba ukončena:22.02.2017 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč