Willi Nowak - Dívka s pejskem

Akvarel, 47x36 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

67308. Dívka s pejskem
Dražba ukončena:28.10.2021 20:44:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč