Willi Nowak - Zamyšlená

Akvarel, 25,5x18 cm, signováno vlevo dole V. Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Vzadu autorský štítek. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2175. Zamyšlená
Dražba ukončena:26.03.2015 22:38:30
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč