Willi Nowak - Veselá dáma

Litografie, 16x16,5 cm, signováno vpravo dole Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Současná majitelka získala dílo přímo od autora.

4879. Veselá dáma
Dražba ukončena:26.05.2016 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč