Willi Nowak - Přítelkyně

Akvarel, 35x23 cm, signováno vpravo dole Vilém Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

5528. Přítelkyně
Dražba ukončena:29.09.2016 18:48:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč