Willi Nowak - Při hře

Kresba, 43x50 cm, signováno vpravo dole Willi Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Rám poškozen.

6426. Při hře
Dražba ukončena:30.11.2016 19:54:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč