Willi Nowak - Píšící dívka

Akvarel, 48x35 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Získáno přímo od autora.

1642. Píšící dívka
Dražba ukončena:26.11.2014 21:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč