Willi Nowak - Krajina s řekou a městem

Litografie, 28x34 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Nová adjustace.

1886 Mníšek pod Brdy,1977 Praha
Studium u Ferdinanda Engelmüllera, Akademie výtvarných umění v Praze (profesor František Thiele ). Zpočátku expresionismus, senzualistická uvolněná malba, figurální výjevy, krajiny. Člen SVU Mánes, člen Osmy, účastnil se obou výstav Osmy v letech 1907 a 1908.

1340. Krajina s řekou a městem
Dražba ukončena:24.09.2014 20:47:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč