Willi Nowak - Kapela

Akvarel na papíře, 26,5x27 cm, signováno vpravo dole Willi Nowak, rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: pozůstalostní razítko

2625. Kapela
Dražba ukončena:28.05.2015 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 28.05.2015 20:17:22 292
1 000 Kč 23.05.2015 1:28:09 238