Willi Nowak - Jezdci

Akvarel, 27x33 cm, nesignováno (Willi Nowak), rám, pasparta, zaskleno.

1886, Mníšek u Dobříše - 1977, Praha
Studet AVU (1903-1906, prof. F. Thiele), poté samostatná studia v Mnichově a Holandsku. V letech 1929-1939 profesorem na AVU. V jeho krajinářské tvorbě nejčasteji čerpal z oblastí Polabí a okolí Prahy. Jako grafik se věnoval barevné litografii. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Majitel získal dílo přímo od autora.

2694. Jezdci
Dražba ukončena:30.09.2015 19:51:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:5 500 Kč