Willi Nowak - Dívka s jablky

Litografie 5/100, 26x21 cm. Signováno vpravo dole Willy Novak. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, papír mimo tiskovou plochu mírně zaprášen.

o autorovi: 1886, Mníšek pod Brdy - 1977, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 320 000 Kč

47004. Dívka s jablky
Dražba ukončena:15.07.2020 21:36:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč