Tempera na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole W. Zlámal. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1915 - 1995
Český malíř německé národnosti. V letech 1934 - 1938 studoval na Akademii výtvarných umění v Praze u Maxe Švabinského. Poté studoval ještě na Akademii výtvarných umění v Mnichově u Hermanna Kaspera. Wilhelm Zlamal se specializoval na krajinářství a portréty. Ve své tvorbě byl silně inspirován německým malířstvím. Jeho významným počinem je sgrafitová výzdoba vstupní haly hlavního nádraží ve městě Olomouc.