Wilhelm von Kaulbach - William Tell

Ocelorytina, 24x18 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Kaulbach. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1804 – 1874
Německý malíř muralista a ilustrátor.

302435. William Tell
Dražba ukončena:30.11.2019 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 25.11.2019 22:46:45 735