Wilhelm von Kaulbach

302435. William Tell

popis: Ocelorytina, 24x18 cm. Signováno vlevo dole v tisku W. Kaulbach. Pasparta.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 30.11.2019 20:11:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 25.11.2019 22:46:45 735